O nas

Jeśli szukacie Państwo Tłumacza przysięgłego lub osoby, która przełoży tekst z języka ojczystego na język obcy lub odwrotnie, lub też z jednego języka obcego na drugi to dobrze trafiliście. W naszym Biurze możecie Państwo zlecić tłumaczenie z niemal każdego języka europejskiego i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.


Działalnością związaną z tłumaczeniami zajmujemy się od roku 2000. Początkowo swoją ofertę kierowaliśmy do osób, które zainteresowane były wykonaniem tłumaczeń z języka angielskiego.

Dynamiczny rozwój naszych usług oraz chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów sprawiły, że w roku 2005 założyliśmy Biuro Tłumaczeń. Doskonale wiemy jak pomóc naszym Klientom, ponieważ sami również dokonujemy przekładu. Właścicielką Biura jest tłumacz przysięgły języka angielskiego mgr Dagmara Toporowska.

Osiemnasty rok zbierania doświadczeń, tysiące zrealizowanych zleceń i projektów gwarantuje naszym Klientom w pełni profesjonalne tłumaczenia przysięgłe i zwykłe.

Zespół Tłumaczy skupiony wokół naszego biura został dobrany bardzo starannie, gdyż tylko osoby z odpowiednimi predyspozycjami, doświadczeniem, szeroką wiedzą merytoryczną z różnych dziedzin i wielkim zaangażowaniem w pracę z tłumaczeniami mogą sprostać zleceniom naszych Klientów.

Kontaktując się z naszym biurem, znajdującym się w centrum Lubina (100m od Galerii Handlowej Cuprum Arena), zaoszczędzicie Państwo czas na poszukiwanie odpowiednich Tłumaczy, sprawdzanie ich kompetencji czy ustalanie warunków tłumaczeń. U nas wszystkie sprawy załatwicie kompleksowo i w sposób profesjonalny.

Nieustanne dążenie do perfekcji, dostosowanie kompleksowej oferty do potrzeb Klientów indywidualnych i firm, stawia przed nami coraz nowsze wyzwania, które z dumą realizujemy. Zadowolenie Klientów korzystających z naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego też dołożymy wszelkich starań by Państwa usatysfakcjonować.